Kundtjänst: 0120-854 50

Snabb leverans Kvalitétsprodukter Säker e-handel

0
VARUKORG
Summa (inkl. moms och frakt) 0 kr
Sök Sök

Kontakta oss

Öppettider:

Måndag - Torsdag 08.00-17.00

Fredag 08.00-16.00

Lunchstängt mellan 12.00-13.00

Tel: 0120-854 50
Fax: 0120-854 69
mail: info@toolbox.se

Så här når du oss:

Vill du komma i kontakt med någon av oss som jobbar på Toolbox Sweden AB?
Nedan finns kontaktuppgifter till alla på företaget.

Martin Lindqvist

VD/Säljare

Telefon: 0120-854 51

Mobil: 0705-133 303

E-post: martin.lindqvist@toolbox.se

Vincent Danielsson

Marknad/Ekonomi

Telefon: 0120-854 55

E-post: vincent.danielsson@toolbox.se

Christian Angefur

Konstruktion/Försäljning

Telefon: 0120-854 54

E-post: christian.angefur@toolbox.se

Bo Önsten

Försäljning

Telefon: 0504-785 503

Mobil: 0736-646 700

E-post: bo@woodcontrol.se

Eva Jansson

Ekonomi/Administration

Telefon: 0504-785 505

E-post: eva.jansson@toolbox.se

Carsten Stilwell

Produktionsansvarig Åtvidaberg

Telefon: 0120-854 56

E-post: carsten.stilwell@toolbox.se

Åke Bärndal

Produktionsansvarig Tibro

Telefon: 0504-785 502

E-post: ake@woodcontrol.se

Charlie Edfeldt

Försäljning

Telefon: 0504-785 504

Mobil: 0726-668 500

E-post: charlie@woodcontrol.se

Alexander Gustafsson

Verktygsslipare

Telefon: 0504-785 508

Åke Hanström

Lager och distribution

Telefon: 0120-854 65

E-post: ake.hanstrom@toolbox.se

Jonas Asklöf

Lager

Telefon: 0120-854 50

E-post: jonas.asklof@toolbox.se

Håkan Dahllöf

Styrelseordförande

Mobil: 0703-736 412

E-post: hadahllof@gmail.com

Prenumerera på nyhetsbrevet

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår